TEMEL EDİNDİRME VİDEOLARI (ÜCRETSİZDİR)

MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY AŞAĞIDA SIKÇA SORULAN  SORULAR KISMINDAN İNCELEYİNİZ

 
Temel Videolara Başlangıç:

AŞAĞIDAKİ TEMEL VİDEOLARINI SIRAYLA İZLEYİNİZ 

35 ₺

YENİ NESİLE DÖNÜŞÜM

İŞARET - ARDIŞIK SAYI - TEK ÇİFT SAYI

ARDIŞIK SAYI PROBLEMLERİ

TAM KARE - ASAL ÇARPAN -BÖLEN

RASYONEL - ONDALIKLI - DEVİRLİ SAYILAR

REEL - GERÇEL - GERÇEK SAYILAR

Yukarıdaki kitap ile sağdaki videoları birlikte götürmelisiniz. Bu videoları bitirdiğinizde matematiği anlar hale gelirsiniz bu videolar size gireceğiniz sınavda 5 nete kadar yaptırır.

Temel Videolar Sonrası:

Matematiğe karşı hala ön yargılarınız varsa veya gireceğiniz sınavda hedefiniz 10 net ise başlangıç paketi almanızı tavsiye ederiz.

HEDEFİ YÜKSEK NET OLANLAR

Gireceğiniz sınavda hedefiniz yüksek netler yapmak ise sınavlara hazırlıkta Gökhan Hocanın anlatımıyla devam etmelisiniz. Neden devam etmelisiniz? Çünkü benim anlatım tarzıma ve tekniğime alışıyorsunuz. Benim gibi düşünüp olaylara hızlı çözüm üretmeye başlıyorsunuz.  Bazen öğrenci bu durumun farkında olmuyor. Başka kaynakla çalışmak istiyor, bende kırmamak adına başka kaynakla çalışmasına bir şey demiyorum çalışabilirsin diyorum. Olayı kendisinin fark etmesi için. Ancak bundan sonra iki olumsuz durum oluşuyor. Bunlar:

1-) Başka kaynakla anlamayınca öğrenci kendinde eksiklik olduğuna inanıp ders çalışmayı bırakıyor. Bunca çaba boşa çıkıyor. Kaybediyor.

2-) Ve yahut geri bana dönüş yaparak kaldığımız yerden devam ediyoruz. Peki neden böyle bir risk alalım. Neden vakit kaybedelim. Bu sebepten sizi uyarmak istedim. İllaki video paketi alarak çalışmak şart değil kitaplarla da çalışabilirsiniz.  Ama herkes dilediğini yapmakta hürdür.  Matematik kimsenin tekelinde değildir. Ayrıca 4sp adlı yaptığım temel videolar, video paketlerindeki videoları anlamaya yetersizdir. Bu sebeple onları kaldırdım. Video paketlerinde kesinlikle başarılı olmak istiyorsanız yukarıdaki 12 temel video ile beraber temel kitap bitirilmelidir. Bundan sonraki süreçte başarı kesin gelecektir.

Matematiği severek öğrenecek, kısa sürede başarı sağlayacak hayallerinize kavuşacaksınız. Size zor görünen her konu ve sorunun ne denli kolay olduğunu görecek

VİDEO PAKETLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BUTONLARA TIKLAYIN

MAĞAZAYA GİT.png

Tüm hakları saklıdır © Copyright 2015

Ziyaretçi Sayısı:

İletişim:

Serpil Hanım:

0551 021 92 48

 Ertuğrul Bey:

0505 062 69 70

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram